Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowych oraz kadr i płac

PDAserwisO firmie

  • Płońsk, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PDAserwis to firma o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 14 lat z sukcesem działa w branży autoID. Prowadzimy serwis, sprzedaż oraz wynajem urządzeń takich jak terminale mobilne i skanery kodów kreskowych. Posiadamy specjalistyczne zaplecze technologiczne i serwisowe, które stale rozbudowujemy.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
  • Wystawianie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych PIT-4 , PIT8AR
  • Ewidencja zakupu towarów w tym import
  • Księgowanie faktur zakupu towarów (krajowych i zagranicznych), dokumentów celnych SAD oraz faktur kosztowych w tym: Wewnątrzwspólnotowe Nabycie (WNT) i Import Usług
  • Weryfikacja sprzedaży WDT i eksport pod względem prawidłowego kursu , stawki VAT , nr NIP oraz kompletowanie listów przewozowych i dokumentów potwierdzających dostawę
  • Przygotowywanie danych do sporządzania deklaracji JPK_V7 Sporządzanie zestawień/raportów na potrzeby firmy.
  • Nadzór nad rozrachunkami
  • Współpraca z innymi działami Spółki

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów podatkowych , zasad rachunkowości oraz prawa pracy.
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Znajomość  księgowania faktur sprzedażowych w tym: Export, WDT, Import.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Znajomość programu magazynowo księgowego WAPRO MAG i FAKIR, oraz kadrowo płacowego WAPRO GANG będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie informacji:

Ogłoszenie archiwalne