Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowych

Tarczyński S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów

  • uzgadnianie i księgowanie faktur, rachunków, wyciągów bankowych

  • weryfikowanie poprawności wprowadzanych danych

  • rozliczanie kont księgowych oraz prowadzenie ewidencji pomocniczych

  • rozliczanie rozrachunków

  • wspieranie zespołu w codziennej pracy oraz współpraca z działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub wyższe

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość technik księgowych oraz przepisów o rachunkowości

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT/CIT),

  • umiejętność księgowania i rozliczania operacji podatkowych (m.in. VAT, VAT – UE, CIT, JPK),

  • doświadczenie we współpracy z biegłymi rewidentami

  • samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

  • otwartość na przyswajanie wiedzy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość obsługi ERP SAP

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • system rekomendacji pracowników

  • karta MultiSport

  • prywatna opieka medyczna LuxMed

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei– JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Przewiń do profilu firmy