Oferta pracy

Specjalista ds. księgowych

GEO Sp. z o.o.O firmie

GEO Sp. z o.o.

Złota Góra 19A

Radymno

GEO Sp. zo.o.od 1996 r. wykonuje roboty inżynieryjne związane z budownictwem sieci wodno-kanalizacyjnych i melioracje oraz inwestycje związane z budową dróg, placów i chodników. Od września 2005r. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "GEO" prowadzi również sprzedaż paliw.

W związku z realizacją projektów inwestycyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. księgowychNumer ref.: Miejsce pracy: Radymno

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowy obieg faktur zakupowych, wyciągów bankowych, stanów magazynowych i innych dokumentów księgowych
  • nadzór nad terminowością płatności firmy
  • przygotowywanie dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów (VAT, CIT)
  • sporządzanie i kontrola analiz finansowych
  • ocena ryzyka finansowego przedsięwzięć Firmy
  • współpraca z bankami, urzędami skarbowym i statystycznym i innymi instytucjami finansowymi
  • dbanie o płynność finansową
  • dbanie o dobry wizerunek Firmy
  • uzgadnianie kont księgowych
  • bieżąca obsługa programów bankowych i raportów kasowych
  • sporządzanie sprawozdań VAT, CIT, GUS

Wymagania:

  • min 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w działach księgowości lub finansów
  • bardzo dobra znajomość programu Optima Księgowość
  • wykształcenie wyższe ( wymagane; finanse, rachunkowość, ekonomia )
  • znajomość zasad rachunkowości, prawa podatkowego, procedur
  • umiejętność sporządzania rozliczeń finansowych, budżetów, projektów
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • umiejętność analityczność myślenia i podejmowania odpowiedzialnych decyzji
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w niej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy