Oferta pracy

Specjalista ds. księgowych w biurze rachunkowym

EQ Finance Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie bieżących dokumentów,

  • prowadzenie ksiąg podatkowych (przychodów i rozchodów),

  • prace związane z rozliczaniem podatków,

  • utrzymywanie relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia ekonomicznego lub związanego z finansami i rachunkowością,

  • doświadczenia w stosowaniu przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,

  • umiejętności biegłego posługiwania się komputerem,

  • umiejętności analitycznych, ambicji i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • dokładności, skrupulatności,

  • zdolności do organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • perspektywę rozwoju zawodowego,

  • szkolenia firmowe,

  • przyjazną atmosferę w miejscu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • wyprawka dla dziecka

EQ Finance Sp. z o.o.

EQ Finance Sp. z o.o. jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zgodnie z posiadanym świadectwem kwalifikacyjnym. Od 9 lat oferujemy klientom profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Przejmujemy, na zasadach outsourcingu, obowiązki działów księgowości i kadr, ponosząc odpowiedzialność prawno-finansową za zgodność prowadzonych działań z obowiązującymi przepisami polskiego prawa finansowego, podatkowego oraz standardami rachunkowości.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "Specjalista ds. Księgowych w biurze rachunkowym" klikając w przycisk aplikowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy