Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie zagranicznych faktur zakupu, wyciągów bankowych, rezerw, listy płac oraz rozliczeń z tytułu wydatków służbowych;

  • Księgowanie i rozliczanie wpłat z tytułu sprzedaży;

  • Procesowanie interfejsów dotyczących płatności m.in. kartami kredytowymi;

  • Analiza i rozliczanie należności z tytułu sprzedaży;

  • Analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych;

  • Udział w projektach wewnętrznych mających wpływ na procesy księgowe;

  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości najchętniej w dużej międzynarodowej organizacji;

  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. poziom B2);

  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży;

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport);

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Miłą atmosferę pracy.