Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowych

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych krajowych
  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów i ustalanie obowiązku podatkowego w VAT i CIT
  • rozliczanie podróży służbowych, zaliczek
  • analiza i obsługa rozrachunków
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • przygotowywanie raportów okresowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu ekonomicznym, z zakresu finansów, rachunkowości, księgowości lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia ERP Finanse i Księgowość, Symfonia ERP Handel, Symfonia ERP Środki Trwałe
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dokładność, terminowość oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w zakresie systemów jakości - posiadamy własne centrum szkoleniowe
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego - e-tutor, zajęcia stacjonarne
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

O nas

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Specjalista ds. Księgowych, Warszawa