Oferta pracy

Specjalista ds. księgowych

EQUIQO sp. z o.o.O firmie

  • plac Wolności 7
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

EQUIQO sp. z o.o.

plac Wolności 7

Wrocław

W Equiqo świadczymy wysokiej jakości usługi informatyczne partnerom biznesowych z regionu DACH. Dla naszych klientów opracowujemy rozwiązania ich najtrudniejszych problemów i pomagamy im szybciej się rozwijać w oparciu o nasze światowej klasy talenty. Świadczymy usługi IT i tworzymy zespoły outsourcingowe dla naszych partnerów, którzy muszą przyspieszyć rozwój swoich produktów i biznesu. Rozumiemy potrzeby niemieckich firm i dostarczamy im odpowiednie rozwiązania. Poznaj nas lepiej na www.equiqo.com

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie faktur oraz sprawdzanie poprawności tych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym
  • księgowanie operacji bankowych
  • wystawienie faktur i innych dokumentów księgowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • uzgadnianie kont oraz nadzór nad rozrachunkami z pracownikami i kontrahentami
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • udział w zamykaniu okresów księgowych
  • udział w prowadzeniu i rozliczaniu projektów UE
  • bieżąca oraz okresowa archiwizacja dokumentów

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości
  • ok. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • znajomość programu Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat/umowę zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • możliwość pracy zdalnej (częściowo), elastyczne godziny pracy
  • opieka medyczna Medicover

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy