Oferta pracy

Specjalista ds. Kształcenia Ustawicznego Pielęgniarek

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kursów

  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa słuchaczy oraz beneficjentów

  • Przeprowadzanie kursantów przez procesy autoryzacji

  • Weryfikacja kwalifikacji słuchacza przystępującego do kursów

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej

  • Organizacja egzaminów końcowych dla personelu medycznego

  • Kontakt z placówkami medycznymi odnośnie stażów

  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunkowe)

  • Doświadczenie podobnym stanowisku

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyszukiwania informacji oraz wyciągania słusznych wniosków

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Dysk Google)

  • Dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie

  • Rzetelna realizacja powierzonych obowiązków

  • Znajomość przepisów regulujących obowiązek kształcenia ustawicznego pracowników medycznych kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych, a także aktów prawnych dotyczących zawodu pielęgniarki (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Stabilność w zakresie formy zatrudnienia

  • W pełni wyposażone komfortowe biuro w centrum Wrocławia

  • Profesjonalny system szkoleń i warsztatów wdrożeniowych

  • Pracę w kilkuosobowym zespole

  • Brak dress code

  • Dostęp do kafeterii benefitowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne