Specjalista ds. Laboratorium i Kontroli Jakości - Pełnomocnik ds. ZKP

H+H Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Leżajsk, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

Prace w Laboratorium:

  • Analiza surowców i półproduktów do produkcji elementów murowych silikatowych;
  • Kontrola parametrów procesu;
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentów systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP).

Prace w Dziale Kontroli Jakości:

  • Ocena jakościowa i pobór wyrobów do badań bieżących;
  • Wykonywanie badań bieżących wyrobów silikatowych (wymiarów, gęstości i wytrzymałości na ściskanie oraz absorpcji wody);
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym (prowadzenie ewidencji i utrzymywanie sprawności urządzeń pomiarowych).

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do podjęcia współpracy na podstawie umowy o pracę na okres ok. 1,5 roku w jednym z zakładów H+H Silikaty: Jedlanka (pow. łukowski) lub Leżajsk;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Mile widziani absolwenci lub studenci zaocznych studiów (kierunek chemia, budownictwo lub podobne);
  • Średnio-zaawansowanej znajomości pakietu MS Office;
  • Dużej samodzielności i decyzyjności;
  • Sumienności, dokładności;
  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego;
  • Gotowości do podjęcia pracy jednozmianowej.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i premię
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny
  • Dofinansowanie
    do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej
  • Serdeczną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • W ramach ZFŚS premię bożonarodzeniową, wielkanocną, paczki na święta dla dzieci

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że

  • Administratorem Pani/a danych osobowych jest H+H Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kupiecka 6, 03-046 Warszawa, e-mail: [email protected],
  • W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: [email protected], tel.: +48 22 518 40 00,
  • Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1. lit a rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (zgoda rekrutanta),
  • Dane nie będą przekazywane innym podmiotom,
  • Dane będą przechowywane przez okres 3 lat licząc od daty rekrutacji,
  • Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody i także prawo do przenoszenia danych,
  • Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa),
  • Administrator informuje, iż dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu) oraz nie podlegają przekazaniu poza Unię Europejską, Europejski Obszar Gospodarczy lub organizacji międzynarodowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy