Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Laboratoryjnych - Laborant

PORR S.AO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie powierzonych zadań, pomiarów oraz oznaczeń laboratoryjnych i terenowych
  • Udział w projektowaniu recept MMA
  • Wykonywanie badań w Laboratorium oraz bezpośrednio na budowie
  • Reagowanie na bieżąco na występujące problemy na Wytwórni Mas Mineralno-Asfaltowych
  • Udział w formułowaniu wstępnych ocen o przydatności materiałów i wyrobów na podstawie uzyskanych wyników badań
  • Terminowa realizacja badań, pomiarów laboratoryjnych i terenowych zgodnie ze wskazanymi normami badawczymi dotyczącymi głównie MMA
  • Sporządzanie dokumentacji laboratoryjnej wymaganej procedurami Systemu Zarządzania Laboratorium i Zintegrowanego Systemu Zarządzania m.in. zapisy w Kartach Badań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. dwa lata doświadczenia w pracy przy produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych
  • Doświadczenie w projektowaniu badań typu MMA
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pracy laboratorium drogowego (głównie MMA)
  • Umiejętność bieżącego reagowania w potrzeby MMA
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: cała Polska

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Specjalista ds. Laboratoryjnych - Laborant, wielkopolskie