Oferta pracy

Specjalista ds. łańcucha dostaw

Nestor Springs

  • Wygoda 111, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wygoda 111

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

Organizuj, planuj oraz kontroluj działania logistyczne w Nestor Springs!

Powierzmy Ci zadania związane z planowaniem produkcji wyrobów gotowych, sterowaniem ich wysyłką oraz współpracą z dostawcami.

Zadania:

• Organizacja transportów, importu i eksportu materiałów, surowców, maszyn, części zamiennych i produktów gotowych.

• Współpraca z dostawcami firmy.

• Poszerzanie bazy przewoźników, negocjowanie stawek transportowych, optymalizacja i nadzór nad kosztami transportu.

• Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowo - transportowych (terminowe kompletowanie i ich przekazywanie) oraz kontrola dokumentów wysyłkowych.

• Proponowanie i udział we wdrażaniu rozwiązań optymalizujących w obszarze logistyki (zaopatrzenia, przepływu i dystrybucji materiałów wewnątrz firmy).

• Wsparcie procesów planowania produkcji.

• Kontrola stanów magazynowych i udział w inwentaryzacji magazynu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość środowiska Windows, MS Office.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem.

  • Mile widziana znajomość języka angielsko w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie w gospodarowaniu odpadami w organizacji.

To oferujemy

  • pracę w rodzinnej, prężnie rozwijającej się firmie (laureat rankingu najszybciej rosnących firm Diamenty Forbesa 2022 w regionie małopolskim).

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę.

  • benefity, eventy pracownicze i spotkania integracyjne.

  • dobrą atmosferę, opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

  • przyjazne, komfortowo urządzone biuro z parkingiem dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu zespołowi fantastycznych ludzi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy że zespół i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Przewiń do profilu firmy