Oferta pracy

Specjalista ds. łańcucha dostaw

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Lodowa 93E, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lodowa 93E

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z wybranymi klientami w zakresie wysyłanego towaru, dokumentów dostaw i zamówień, generowanie faktur;

  • Współpraca z wybranymi dostawcami w zakresie organizacji i kontroli transportów (ewentualne składanie reklamacji), kontrola faktur;

  • Bieżąca kontrola dziennego zapotrzebowania produkcji na materiały produkcyjne i zakupowe oraz utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów przydzielonego asortymentu komponentów;

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych półproduktów i wyrobów gotowych, porównywanie ich z zapotrzebowaniem klienta;

  • Kontrolowanie kosztów procesów logistycznych, optymalizowanie kosztów transportowych;

  • Udział w inwentaryzacjach rocznych i cyklicznych;

  • Tworzenie i aktualizacja planów sprzedaży rocznej na podstawie prognozowanych zamówień klientów.

Nasze wymagania

  • Masz min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Nie są Ci obce zagadnienia z zakresu gospodarki materiałowej i logistyki;

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe;

  • Masz zdolności analityczne;

  • Lubisz pracować w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie;

  • Możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne;

  • Poczucie współpracy i przyjazną atmosferę;

  • Rozbudowany system motywacyjny (premia motywacyjna, roczna);

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy;

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci pracownika, świadczenia pieniężne na Święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy