Oferta pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

Grupa AmicaO firmie

  • Bułgarska 17

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie Amica S.A. do Pionu Zarządzania Towarami w  Dziale Logistyki Towarowej

poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Łańcucha DostawNumer ref.: PDT/12/2020

Główne zadania:

  • Bieżące planowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności towarów do sprzedaży. W ramach obowiązków zalicza się: m.in.: składanie zamówień towarów u dostawców z Azji i Europy, monitorowanie terminowości dostaw, analiza stanów magazynowych;
  • Wykonywanie szczegółowych analiz / raportów dot. Podstawowych KPI dla wszystkich spółek Grupy Amica;
  • Wdrażanie narzędzi IT i/lub funkcjonalności SAP wspierających pracę działu;
  • Organizowanie transportu morskiego oraz lądowego, tj. składanie zlecenia, koordynowanie realizacji, rozliczanie zlecenia transportowego, kontrola i ewidencja kosztów transportu;
  • Koordynowanie procesu dostaw do magazynu w ramach spółki Amica S.A.;
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) na wymaganym poziomie;
  • Możliwość udziału w projektach dotyczących optymalizacji procesów zakupowych oraz zarządzania zapasami w międzynarodowym środowisku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji transportu morskiego lub planowaniu dostaw;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość przepisów handlu zagranicznego oraz rozliczeń międzynarodowych;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Znajomość programu SAP R3.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesujący pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy