Oferta pracy

Specjalista ds.łańcucha dostaw

Grupa Amica

  • Bułgarska 17, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grupa Amica

Bułgarska 17

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące planowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności towarów do sprzedaży. W ramach obowiązków zalicza się: m.in.: składanie zamówień towarów u dostawców z Azji i Europy, monitorowanie terminowości dostaw, analiza stanów magazynowych;

  • Wykonywanie szczegółowych analiz / raportów dot. Podstawowych KPI dla wszystkich spółek Grupy Amica;

  • Wdrażanie narzędzi IT i/lub funkcjonalności SAP wspierających pracę działu;

  • Koordynowanie procesu dostaw do magazynu w ramach spółki Amica S.A.;

  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) na wymaganym poziomie;

  • Możliwość udziału w projektach dotyczących optymalizacji procesów zakupowych oraz zarządzania zapasami w międzynarodowym środowisku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość przepisów handlu zagranicznego oraz rozliczeń międzynarodowych;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Znajomość programu SAP R3.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu dostaw;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Interesujący pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek wypoczynkowy

  • Biuro na stadionie

Grupa Amica

Obecnie do Amica S.A. do Działu Logistyki Towarowej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. łańcucha dostaw

Przewiń do profilu firmy