Oferta pracy

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

Jeronimo Martins Polska S.A.

Dolna 3

Warszawa

Odwaga w działaniu, dynamizm i codzienny wpływ na doświadczenie zakupowe 4 milionów klientów. To właśnie Biedronka, część portugalskiej grupy Jeronimo Martins I lider retail, który 25 lat z sukcesem działa na rynku polskim.
Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, ciekawe projekty oraz bogaty koszyk benefitów.
Jeśli masz apetyt na zawodowy rozwój i żywisz pasję do żywności - dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • tworzenie estymacji na indeksy promocyjne,
  • odpowiedzialność za zapas produktów in out danej kategorii w sieci,
  • przygotowanie i wysłanie zamówień towarowych do dostawców,
  • przygotowanie alokacji na sklepy zgodnie z podziałem na region i makroregion,
  • współpracę z Działem Zakupów, Centrami Dystrybucyjnymi oraz dostawcami,
  • wspieranie analizy planu promocyjnego, przygotowanie rekomendacji i zarządzanie zmianami,
  • cykliczne spotkania z dostawcami.

Nasze Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, towaroznawstwo, ekonomia),
  • minimum 6 miesięcy doświadczenie w branży FMCG łańcuch dostaw/zakupy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • zdolność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność oraz umiejętności pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (20 programów socjalnych w tym karta, sportowa, ubezpieczenie medyczne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),
  • stabilność zatrudnienia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

Przygotowaliśmy dla ciebie pakiet ponad 20 benefitów:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Regularne badania profilaktyczne
  • System szkoleń i programów rozwojowych podnoszących kompetencje
  • Paczki świąteczne dla pracownikówni ich dzieci
  • Dofinansowanie kart MultiSport
  • Wyprawki dla noworodków, wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • …i wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy