Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Lean

BSB Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ciechocin 87-408, Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)
    Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BSB Poland Sp. z o.o.

87-408

Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie nowych rozwiązań i usprawnień systemów produkcyjnych w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat, efektywnych metod wytwarzania i przepływu materiałów

  • Przeprowadzenie warsztatów Kaizen

  • Szukanie potencjałów ciągłego doskonalenia

  • Wsparcie kadry zarządzającej w osiąganiu celów

  • Wyznaczanie celów w zakresie procesów Lean Management

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, np. TPM, Kanban, SMED, VSM

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i optymalizacji procesów produkcyjnych poparte sukcesami

  • Znajomość branży stalowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawy charakter pracy - własne tempo, różnorodność zadań.

  • Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy B2B.

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych dla przemysłu energetycznego; morskiego i off-shore.

Przewiń do profilu firmy