Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Lean i utrzymania ruchu

Mleczarnia Turek Sp. z o.o. O firmie

  • Turek

    Turek, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynuje proces doskonalenia niezawodności urządzeń (wskaźniki, metody, analiza, …). Inicjuje i prowadzi działania podnoszące efektywność maszyn produkcyjnych.

  • Tworzy i śledzi plany konserwacji urządzeń w swoim obszarze, przestrzegając wymogów bezpieczeństwa, higieny, jakości i prawnych.

  • Odpowiada za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn i instalacji w zakładzie, zapewniając pełną sprawność techniczną urządzeń technologicznych.

  • Podejmuje i wspiera działania mające na celu redukcję i optymalizację wskaźnika awaryjności oraz zwiększenie dostępności urządzeń.

  • Przyczynia się do udokumentowania zadań utrzymania ruchu 1szego Poziomu.

Nasze wymagania

  • Wymagany minimum tytuł licencjata wykształcenia technicznego

  • 2-letniego doświadczenie jako technik utrzymania ruchu dla różnych technologii branży rolno-spożywczej, w tym w procesach pakowania

  • Znajomości narzędzi metodologii utrzymania ruchu, TPM / LEAN Manufacturing

  • Dużej umiejętności komunikacji i podejścia pedagogicznego (jakość relacji z ekipą techniczną)

  • Znajomość przepisów dotyczących maszyn

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa, higieny i prawnych

  • Zdolności analitycznych

  • Umiejętności przełożenia celów na tryb działania

  • Zdolności adaptacji i podejmowania inicjatywy, samodzielności

  • Otwartości na zmiany

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu systemów jakości (GMP, ISO)

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w: rodzinnej, międzynarodowej firmie, w której tworzymy żywność wysokiej jakości z zachowaniem zasad odpowiedzialnego biznesu,

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych: szkolenia, kursy zawodowe, itp.

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach i/lub możliwość samodzielnego prowadzenia projektów,

  • prywatną opiekę medyczną, akcje prozdrowotne, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • paczki produktowe na święta,

  • dostęp do świadczeń w ramach ZFŚS (dopłata do wypoczynku pracownika, dopłata do wypoczynku dzieci, świadczenia rzeczowe i materialne),

  • wycieczki i spotkania integracyjne 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Mleczarnia Turek Sp. z o.o.

Mleczarnia Turek Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy SAVENCIA – producenta i dystrybutora serów na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat firma z pasją inwestuje w rozwój nowych kategorii i marek serów. W Polsce znani jesteśmy z takich marek serów jak m.in.: NaTurek i Tartare.

Więcej informacji i nas tutaj: www.mleczarniaturek.pl

Przewiń do profilu firmy