Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Lean

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    Nr ref. SL/KT

    Obowiązki:

    • podejmowanie działań zmierzających do ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego w celu poprawy wskaźników ogólnozakładowych,
    • wdrażanie filozofii Lean Manufacturing,
    • inicjowanie procesów optymalizacyjnych w obszarze całej organizacji,
    • koordynowanie i wsparcie projektów mających na celu poprawę wskaźników biznesowych, takich jak jakość, wydajność, koszty w wybranych obszarach produkcyjnych,
    • przeprowadzanie warsztatów Kaizen,
    • prowadzenie szkoleń dla pracowników.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • praktyka w prowadzeniu projektów i optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • umiejętność identyfikacji strat w procesach produkcyjnych i innych,
    • praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing w szczególności TPM, SMED, 5S, Problem solving,
    • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
    • motywacja i nastawienie na realizację celów,
    • samodzielność w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji oraz dobra organizacja pracy.

    Nasz Klient oferuje:

    • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
    • rozwój w obszarze zarządzania projektami,
    • możliwość odbycia szkoleń tematycznych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162