Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Lean Management

Spring Professional PolandO firmie

  • Oława, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku w swojej branży zlokalizowanego w okolicach Oławy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Lean Management. Firma ze względu na rozbudowę szuka eksperta, który będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych procesów oraz optymalizację już istniejących.

Numer ref.: PWR/SL/01/2021

Opis stanowiska:

  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów logistycznych, zgodnie z metodologią Lean Manufacturing i/lub Six Sigma
  • Proponowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw
  • Propagowanie kultury i narzędzi Lean Manufacturing; SMED, TPM, 5S, VSM, KAIZEN, itp.
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi metodycznego rozwiązywania problemów 5Why, Raport 8D,    Raport A3, itp.
  • Aktualizacja layoutu magazynu przy wdrażanych projektach
  • Wspieranie działu w osiąganiu celów z obszaru Lean
  • Szkolenie pracowników z narzędzi Lean

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu Logistyki)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia – Lean Manufacturing (mile widziana znajomość Six Sigma)
  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów (mile widziane w koordynowaniu projektów zaawansowanych technicznie)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Proaktywna postawa, kreatywność oraz orientacja na realizację celów
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziana praktyczna znajomość AutoCad

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne