Specjalista ds. Lean Management

MOMOX Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 200 mln € przychodem i ponad 1.800 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy medimops.de oraz ubup.com.

Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.
Specjalista ds. Lean ManagementNumer ref.: miejsce pracy: Szczecin

TWÓJ PROFIL

  • minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe związane z logistyką lub produkcją
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean (Kaizen, A3, 5S, Pareto, PDCA, VSM, TPM, Kanban, Ishikawa)
  • umiejętność zarządzania projektami
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dbałość o procedury i dokumenty
  • wielozadaniowość, inicjatywa
  • prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • analiza procesów logistyki pod kątem eliminacji błędów i strat
  • proponowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw
  • inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze organizacji
  • identyfikacja obszarów do doskonalenia wraz z przeprowadzeniem działań naprawczych
  • współpraca z innymi działami w celu tworzenia procedur i instrukcji
  • nadzór nad wprowadzeniem metodologii Lean
  • kontrola nad wprowadzonymi zmianami
  • rozwój kultury ciągłego doskonalenia

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie oparte o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w zgranym zespole
To coś właśnie dla Ciebie? Aplikuj już teraz

Więcej informacji znajdziesz na stronie momox.biz/pl/kariera
Czekamy na Twoje zgłoszenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy