PLAY

Specjalista ds. Lean Management

PLAYO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 10 dni
    6 Luty 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Warszawa

Twoje zadania:

Zarządzanie procesami w organizacji celem zwiększania efektywności operacyjnej poprzez:

  • Identyfikację właścicieli biznesowych i interesariuszy procesów oraz dookreślanie ich ról/zadań i odpowiedzialności
  • Modelowanie nowych procesów
  • Wsparcie właścicieli procesów w rewizji procesów end2end i wdrażaniu usprawnień (analiza stanu obecnego, redefinicja ról/odpowiedzialności i KPI, facilitacja grup roboczych, redesign przepływu i eliminacja marnotrawstwa)
  • Ewaluację i priorytetyzację inicjatyw względem potencjalnego wpływu na realizację celów strategicznych przy optymalnej alokacji zasobów, w szczególności wymagających zaangażowania IT
  • Planowanie i monitorowanie prac realizowanych przez zespoły projektowe we współpracy z Biznesem i IT
  • Usystematyzowanie i rozwijanie dokumentacji procesowej (karty procesów, mapy, procedury, instrukcje)

Współpraca z Departamentem HR w procesie zmiany kultury organizacyjnej mającej na celu ciągłe udoskonalanie procesów poprzez:

  • Realizację programów rozwojowych wspólnie z HR
  • Analizę potrzeb pracowników pochodzących z różnych źródeł (np. badanie eNPS i inne ankiety pracownicze, raporty z audytów wewnętrznych) oraz dostarczanie rekomendowanych rozwiązań
  • Prowadzenie repozytorium pomysłów i realizowanych inicjatyw usprawniających procesy i systemy
  • Przygotowywanie materiałów na komitet sterujący i posiedzenia Zarządu (raportowanie statusu prac i efektów zmian, opracowywanie tematów decyzyjnych i rekomendacji)
  • Komunikacja zmian i efektów usprawnień wewnątrz organizacji

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami, w szczególności dotyczących zarządzania zmianą i optymalizacją działań wewnątrz organizacji
  • Zagadnienia z obszaru Lean Management lub innych metod doskonalenia procesów nie są Ci obce (posiadanie certyfikatu będzie dodatkowym atutem)
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne (potrafisz rekomendować optymalne rozwiązania na podstawie otrzymanych danych)
  • Czujesz się równie dobrze w pracy indywidualnej i zespołowej
  • Masz doświadczenie w moderowaniu spotkań z dużą liczba uczestników lub sprzecznymi interesami (mediacja)
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (tworzenie i prezentowanie wyników prac na potrzeby anglojęzycznych członków Zarządu nie będzie dla Ciebie barierą)
  • Determinacja w działaniu jest Twoją mocną stroną (bliska współpraca z Biznesem i IT w obszarze zarządzania procesami)
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie na życie
top

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne