Oferta pracy

Specjalista ds. Lean Manufacturing (EMS)

Electrolux Poland

  • Fabryczna 4, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 4

Żarów

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie wdrażania metod i narzędzi EMS w całej fabryce

  • Szkolenie i wspieranie różnych zespołów w korzystaniu z narzędzi EMS oraz zachęcanie do wdrażania najlepszych praktyk

  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej najlepszych praktyk fabryki i ich promowanie w organizacji

  • Wspieranie pracowników w zdobywaniu certyfikatów EMS poprzez prowadzenie szkoleń z dostępnych metod i narzędzi

  • Analizowanie i ocena procesów produkcyjnych oraz podejmowanie działań w celu ciągłej poprawy produktywności

  • Analizowanie kosztów produkcji oraz przedstawianie propozycji ich redukcji

  • Wspieranie i aktywny udział w przygotowaniach do audytów działania systemu EMS fabryki

  • Tworzenie rocznego planu działań EMS

  • Raportowanie aktywności oraz wyników do Globalnego Kierownictwa Operacyjnego i Zarządu EMS

Nasze wymagania

  • Proaktywny. Nie tylko rozwiązujesz zadania, które otrzymujesz, ale zawsze myślisz z wyprzedzeniem.

  • Dobry słuchacz i mówca. Na co dzień będziesz współpracować z różnymi osobami i funkcjami w firmie – dlatego te atrybuty są kluczowe dla sprawnego przebiegu projektów.

  • Zorientowanie na wyniki i pasja do doskonalenia procesów. Będziesz radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, skupiając się na wdrażaniu najlepszych w swojej klasie usprawnień.

  • Zorientowany na pracę zespołową. W tej roli współpraca między funkcjami jest kluczowa, więc powinieneś czuć się swobodnie w kontaktach z ludźmi z różnych środowisk i z innym poziomem odpowiedzialności.

  • Inspirujący trener. Szkolisz zespół tworząc przestrzeń, w której ludzie chcą wyjść ze swojej strefy komfortu i podjąć nowe wyzwania. Zachęcasz innych do ciągłego doskonalenia, zawsze chętnie dzielisz się swoją wiedzą i wysłuchujesz innych perspektyw.

  • Możliwość dostosowania. Przy wielu projektach prowadzonych jednocześnie, elastyczność i sprawność są niezbędne.

  • Osoba o pozytywnym myśleniu i pełne energii.

  • NIEZBĘDNA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane inżynierskie

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (w szczególności 5S, Kaizen, SMED, TPM, VSM)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze produkcyjnym, mile widziane wspieranie rozwoju i optymalizacji procesów technologicznych lub logistyki wewnętrznej

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office)

To oferujemy

  • Ciekawa praca oraz ambitne zadania z obszaru Lean Manufacturing w firmie produkcyjnej

  • Wyjątkowa okazja bycia częścią rozwijającej się i nowoczesnej fabryki

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w szwedzkiej kulturze organizacyjnej

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych specjalistów

  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: fundusz socjalny, ubezpieczenie grupowe, sprzedaż pracownicza, koszyk benefitów - Luxmed lub platforma kafeteryjna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy prawdziwego pasjonata tematyki Lean Manufacturing, osoby nastawionej na silny rozwój i doskonalenie, chętnej do wprowadzania znaczących zmian, działającej proaktywnie, z pasją do biznesu i pozytywną energią, która nieustannie inspiruje innych do zmiany. Agent prowadzi różnorodne działania, wykorzystując metody i narzędzia wewnętrznego systemu Lean’owego – Electrolux Manufacturing System (EMS), mające na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2022.

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową

w dostarczaniu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie idziemy do pracy zdeterminowani, by kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale także dlatego, że wierzymy, że różnorodne perspektywy sprawiają, że nasza firma jest silniejsza i bardziej innowacyjna. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej.

Przewiń do profilu firmy