Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Lean Manufacturing

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez stosowanie narzędzi Lean: VSM, SMED, TPM, 5S

  • Sukcesywne i efektywne wdrażanie nowych projektów optymalizacyjnych

  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych oraz wspieranie pracowników we wdrażaniu działań naprawczych, usprawniających

  • Analiza stanowisk pracy, pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów

  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru Lean Manufacturing

  • Opracowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji

  • Budowanie w organizacji kultury opartej na ciągłym doskonaleniu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z projektami ciągłego doskonalenia w firmie produkcyjnej lub chęć zdobycia doświadczenia w tym obszarze

  • Znajomość metodyki LEAN w środowisku produkcyjnym

  • Znajomość narzędzi optymalizacyjnych

  • Znajomość narzędzi i metod badawczych

  • Mile widziana znajomość metodyki prowadzenia projektów

  • Dobra, praktyczna znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania zmian i ulepszeń w dużej firmie produkcyjnej

  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie, oprócz owocowych piątków i innych wydarzeń, które czekają na naszych pracowników

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

  • Bieżąca współpraca z kierownictwem w zakresie wprowadzanych zmian

  • Szansa rozwoju zawodowego w wiodącej firmie z branży stalowej, notowanej na parkiecie głównym GPW

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: Aplikuj, znajdującego się poniżej.