Oferta pracy

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Nad Drwiną 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Nad Drwiną 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzisz projekty usprawniające funkcjonowanie produkcji

  • Podnosisz świadomość załogi w obszarze filozofii Kaizen

  • Poprawiasz ergonomię pracy na stanowiskach produkcyjnych

  • Obliczasz normy na produkcji z wpisem do systemu EBS

  • Rozpisujesz elementy na montażach

  • Wprowadzasz standardy 5S w całym zakładzie produkcyjnym

  • Opisujesz standardy pracy

  • Raportujesz postęp prac do przełożonego

Nasze wymagania

  • Znasz narzędzia Lean Manufacturing

  • Znasz narzędzia CAD

  • Jesteś dociekliwy, potrafisz zauważać straty w procesie produkcyjnym i interesuje cię praca nad poprawą efektywności produkcji

  • Jesteś osobą, która potrafi pracować zespołowo

  • Jesteś osobą otwartą na wdrażanie zmian

  • Chcesz się rozwijać zawodowo w kierunku Lean Manufacturing

  • Posiadasz wykształcenie przynajmniej średnie

  • Znasz język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym (będzie to mile widziane)

To oferujemy

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Samodzielne prowadzenie projektów

  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego

  • Profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy