Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Enix Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista

Istniejemy na rynku od 1990 r. Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, gwarantującą spokojną pracę pracownikom, profesjonalną obsługę klientom oraz partnerskie stosunki z dostawcami i kontrahentami. Pracownicy są największym atutem naszej firmy, dlatego zapewniamy równe szanse zarówno młodym pracownikom, jak i starszej kadrze.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko

Zadania:

  • inicjowanie, koordynacja projektów usprawniających we wszystkich obszarach firmy
  • analiza, rozwiązywanie problemów związanych z produkcją, systematyczna analiza stałych punktów
  • prowadzenie projektów usprawniających procesy w organizacji (ze szczególnym naciskiem na obszar produkcji i logistyki)
  • normowanie czasów produkcyjnych
  • projektowanie i przygotowanie przepływu dla procesów produkcyjnych
  • udział przy wdrażaniu wniosków racjonalizatorskich
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów optymalizacyjnych
  • współpraca z innymi działami oraz lokalizacjami

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: zarządzanie produkcją)
  • doświadczenia w pracy z narzędziami Lean Management (mile widziane ukończone studia podyplomowe lub uzyskane certyfikaty z zakresu Lean Manufacturing).
  • praktycznej znajomości Lean Management
  • umiejętności zarządzania zespołami zadaniowymi
  • kreatywności, samodzielności oraz zorientowania na cele
  • umiejętności organizacyjnych, dokładności, otwartości
  • dodatkowym atutem będzie znajomość WCM

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę na stałym etacie w rozwijającej się firmie
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • możliwość udziału w szkoleniach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne