Oferta pracy

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Wezi-tec Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 299, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wezi-tec Sp. z o.o.

Jaworzyńska 299

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów Lean Manufacturing poprzez proponowanie odpowiednich narzędzi i technik, uzgadnianie rozwiązań z właścicielami obszarów, wdrażanie rozwiązań oraz monitorowanie ich funkcjonowania, wdrażanie działań korygujących;

  • Propagowanie kultury i filozofii Lean Manufacturing;

  • Organizowanie i prowadzenie warsztatów oraz szkoleń z zakresu Lean Manufacturing;

  • Samodzielne prowadzenie projektów w gniazdach produkcyjnych, na liniach montażowych i w pozostałych obszarach firmy(w zależności od posiadanej wiedzy z Lean Manufacturing oraz doświadczenia zawodowego );

  • Opieka nad zakładowym programem TPM i 5S.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość takich zagadnień jak: TPM, Kaizen, SMED, VSM, Kanban, 5S;

  • Kreatywne i otwarte podejście do problemów;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Zdolności do szkolenia i motywowania pracowników;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój;

  • Szkolenia z zakresu Lean Manufacturing, zarządzania produkcją i kompetencji miękkich;

  • Dużą samodzielność w realizacji projektów;

  • Bardzo dobrą i motywującą atmosferę pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Karta Multisport;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Chip na kawę;

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Przewiń do profilu firmy