Oferta pracy

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Logstor Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Handlowa 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Logstor Polska Sp. z o.o.

Handlowa 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i propagowanie filozofii ciągłego doskonalenia w oparciu o zasady Lean Manufacturing,

  • Prowadzenie oraz aktywne uczestnictwo w warsztatach Kaizen,

  • Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia w obszarze produkcji i procesów ją wspierających,

  • Przygotowywanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych,

  • Koordynowanie programu 6S oraz programu Kaizen.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w realizacji projektów doskonalących zdobyte w środowisku produkcyjnym – warunek konieczny,

  • Praktyczna znajomość technik i narzędzi ciągłego doskonalenia, w szczególności Lean Manufacturing,

  • Umiejętność stosowania technik i narzędzi Problem Solving,

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Duża samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Otwartość, komunikatywność oraz orientacja na realizację celów,

  • Znajomość narzędzi Six Sigma – jako dodatkowy atut.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że staliśmy się wiodącym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Zatrudniamy łącznie ok. 1200 osób w naszych siedmiu fabrykach zlokalizowanych w Polsce, Finlandii, Szwecji oraz w Danii, w której znajduje się centrala naszej firmy. W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.

Weź udział w naszej rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

www.logstor.pl

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Nie jesteś pewien, czy ta praca jest dla Ciebie? Zadzwoń i porozmawiajmy!