Oferta pracy

Specjalista ds. Lean Manufacturingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie standardów lean manufacturingu w fabryce

  • Optymalizacja procesów technologicznych, narzędzi, urządzeń i stanowisk pracy w zakładzie

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych z ich systematyczna analizą

  • Prowadzenie dokumentacji procesowej ( intrukcje, karty procesowe, mapy, procerdury)

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu narzędzi Lean

  • Ulepszanie narzędzi raportowania

  • Wyszukiwanie, inicjowanie i wprowadzenie usprawnień w celu: poprawy jakośći, zwiększenia wydajnośći, skrócenia czasu produkcji, obniżenia kosztów, wyealiminowania strat w procesach

  • Ścisła współpraca z klientami, dostawcami i planowaniem produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia we wspieraniu rozwoju i optymalizacji procesów technologicznych oraz logistyki wewnętrznej w obszarze produkcyjnym

  • Znajmość MS Office ( zwłaszcza Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość systemu ERP

  • Proaktywana postawa z umiejętnością planowania i prognozowania

  • Zorientowanie na realizacje planów produkcyjnych, z użyciem narzędzi Lean Manufacturingu

Mile widziane

  • wykształcenie inżynierskie

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale

  • Dobrą atmosfere pracy w zgranym zespole

  • Eventy okolicznościowe i integracyjne

  • Pakiet sportowy ( Multisport) oraz zdrowotny (Luxmed)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Przewiń do profilu firmy