Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Lean

DEFRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Ruda Strawczyńska 103A

Ruda Strawczyńska (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodologią Lean Manufacturing i Six Sigma (mile widziane)

  • Koordynowanie wdrażania nowych rozwiązań systemów produkcyjnych, przede wszystkim w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat; efektywnych metod wytwarzania i przepływu materiałów w zakładzie

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing; SMED, TPM, 5S, VSM, KAIZEN itp.

  • Prowadzenie warsztatów Kaizen: powoływanie zespołów projektowych; tworzenie i nadzorowanie harmonogramów; sporządzanie raportów; podsumowań warsztatów

  • Popularyzowanie i kreowanie filozofii Lean Management wśród pracowników poprzez prowadzenie szkoleń

  • Aktualizacja Layoutu przy wdrażanych projektach, kompleksowe usprawnianie linii oraz gniazd produkcyjnych

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych i usprawniających jakość, czas dostawy i koszt wytworzenia

  • Szkolenie pracowników z narzędzi Lean

  • Prowadzenie warsztatów Kaizen

  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia

  • Budowanie i przestrzeganie standardów 5S

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dobra praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia – Lean Manufacturing, Six Sigma (mile widziane)

  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność orientacja na realizację celów

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • napoje

  • parking dla pracowników

Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Obecnie Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozbudowanie oferty o kolejne projekty, produkcję rekuperatorów „Defro AIR” tj. urządzeń stosowanych w systemach wentylacyjnych oraz asortyment armatury instalacyjnej.

Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży. Defro obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników, a wypracowana sieć dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych na terenie kraju i zagranicą gwarantuje stabilność i dalszy rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy