Oferta pracy

Specjalista ds. Lean

InPostO firmie

InPost

Cybernetyki 10

Warszawa

(Warszawa)

Obowiązki:

  • Optymalizacja procesów (poprawa  jakości i zmniejszanie kosztów ich realizacji)
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych i technologicznych mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności z zastosowaniem metody z zakresu LEAN
  • Przeprowadzanie oraz organizacja szkoleń i warsztatów dla pracowników (w tym warsztaty LEAN - SS, SMED i Kaizen)
  • Wspieranie działań sprawdzających i zapobiegawczych mających na celu uniknięcie braków w produkcji oraz reklamacji ze strony klientów
  • Optymalizacja stanowisk pracy
  • Proponowanie nowych koncepcji technologicznych

Wymagania:

  • Min. 2-letnia doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel
  • Znajomość narzędzi LEAN
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego oraz technicznego myślenia
  • Nastawienia na realizację celów
  • Dobrych kompetencji interpersonalnych
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej organizacji i z profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju
  • Podwyższenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy