Specjalista ds. Leasingu

  • Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Malbork, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-12-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PG Finanse to partner najszybciej rozwijającej się firmy leasingowej w Polsce. Pozyskujemy finansowanie dla Klientow już od pierwszego dnia działalności. W swojej ofercie mamy leasing operacyjny, finansowy, zwrotny oraz pożyczkę leasingową, a także szeroką gamę ubezpieczeń.

W związku z planami rozwoju, PG Finanse poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Malbork, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański

Zakres obowiązków:

  • budowanie bazy dostawców samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych;
  • budowanie bazy dostawców maszyn;
  • budowanie bazy klientów;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • przygotowywanie wniosku, realizacja i obsługa umów leasingowych;
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy;
  • obsługa posprzedażowa klienta.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży w obszarze leasingu;
  • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej;
  • znajomość lokalnego rynku: firm oraz dostawców środków trwałych;
  • min. wykształcenie średnie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • niekaralność;
  • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów;

Wybranym osobom oferujemy:

  • pracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej;
  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia, po wspólnym ustaleniu miesięcznego celu sprzedażowego (proponowane rozwiązanie to 8 tyś zł przy sprzedaży na poziomie 800 tyś);
  • 100% prowizji leasingowej;
  • Premię za sprzedaż ubezpieczeń;
  • możliwość rozwoju;
  • stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się