Specjalista ds. Leasingu

Zespół Doradców Leasingowych Finansowanie24.plO firmie

5 000‐40 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeżeli jesteś minimum poprawnym handlowcem leasingowym i masz realne kontakty z kilkoma dostawcami, to dołączając do nas tj. Zespołu Doradców Leasingowych Finansowanie24.pl odkryjesz, że można pracować spokojniej, bez presji wygórowanych planów sprzedażowych i przede wszystkim za znacznie większe pieniądze. Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem ALIOR Leasing, IDEA GETIN Leasing oraz Autoryzowanym Dealerem Naczep BODEX.

Większość naszego zespołu jest z nami od ponad 15 lat  -  dołącz do nas!

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów leasingowych wraz z negocjowaniem warunków transakcji,
  • współpraca z dealerami, producentami oraz dostawcami przedmiotów leasingu,
  • budowa własnego portfela klientów, pośredników i kooperantów,
  • podpisywanie umów leasingowych w siedzibie klienta,
  • realizacja całości procesu leasingowego wraz z doradztwem posprzedażowym.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • rzeczywiste doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych oraz ogólna wiedza w tym zakresie,
  • pracowitość oraz silna motywacja do działania i osiągania wyników,
  • systematyczność i umiejętność planowania działań,
  • rzetelność w relacjach ze współpracownikami i kontrahentami,
  • posiadanie własnej bazy dostawców / klientów,
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo wysokie zarobki przy realizacji realnych celów sprzedażowych,
  • w przypadku zweryfikowanych osiągnięć zawodowych w branży leasingowej, bardzo wysokie wynagrodzenie stałe dające komfort i bezpieczeństwo w okresie wdrożeniowym,
  • przyjazną atmosferę pracy we wzajemnie wspierającym się zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy