Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. leasingu i sprzedaży aut

CARBE sp. z o.o.

4 00010 000 brutto / mies.

Podwórcowa 9b

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami

  • Budowanie własnej sieci odbiorców

  • Przygotowywanie ofert finansowania (leasing, kredyt, najem)

  • Dbanie o wysoki poziom standardów obsługi klientów zgodnie z polityką i procedurami firmy

  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargów oraz negocjowanie warunków

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitny/a i nastawiony/a na realizację celów

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy i myślenie analityczne

  • Masz doświadczenie w zakresie produktów finansowych i znasz się na motoryzacji

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon) oraz wsparcie zespołu

  • Miłą atmosferę pracy w gronie młodych ludzi

  • Dużą samodzielność działania

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia

  • Współpraca w systemie B2B

  • Realny wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

O nas

CARBE to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą oraz finansowaniem samochodów. Sprzedajemy wszystkie marki samochodów, oferując klientom wysokie rabaty flotowe oraz atrakcyjne finansowanie. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.