Oferta pracy

Specjalista ds. leasingu i sprzedaży aut

CARBE sp. z o.o.O firmie

5 000‐12 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Cuprum Novum
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

CARBE sp. z o.o.

Cuprum Novum

Wrocław

CARBE to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą oraz finansowaniem samochodów. Sprzedajemy wszystkie marki samochodów, oferujemy klientom wysokie rabaty flotowe oraz atrakcyjne finansowanie (współpracujemy z 15 leasingami). Obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie własnej sieci odbiorców głównie w oparciu o dostarczane leady
  • Dbanie o wysoki poziom standardów obsługi klientów zgodnie z polityką firmy i procedurami
  • Przygotowywanie ofert finansowania (leasing, kredyt, najem)
  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargów oraz negocjowanie warunków
  • Budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów
  • Masz doświadczenie w zakresie produktów finansowych i znasz się na motoryzacji
  • Jesteś ambitny i nastawiony na realizację celów
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy i myślenie analityczne
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Narzędzia pracy oraz wsparcie zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Miłą atmosferę pracy w gronie młodych ludzi
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę w biurze w centrum miasta
  • Możliwość współpracy w systemie B2B
  • Realny wpływ na rozwój firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy