Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Leasingu

  • Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PG Finanse to partner najszybciej rozwijającej się firmy leasingowej w Polsce. Pozyskujemy finansowanie dla Klientow już od pierwszego dnia działalności. W swojej ofercie mamy leasing operacyjny, finansowy, zwrotny oraz pożyczkę leasingową, a także szeroką gamę ubezpieczeń.

    W związku z planami rozwoju, PG Finanse poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica

    Zakres obowiązków:

    • budowanie bazy dostawców samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych;
    • budowanie bazy dostawców maszyn;
    • budowanie bazy klientów;
    • realizacja celów sprzedażowych;
    • przygotowywanie wniosku, realizacja i obsługa umów leasingowych;
    • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy;
    • obsługa posprzedażowa klienta.

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży w obszarze leasingu;
    • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej;
    • znajomość lokalnego rynku: firm oraz dostawców środków trwałych;
    • min. wykształcenie średnie;
    • prawo jazdy kat. B;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • niekaralność;
    • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów;

    Wybranym osobom oferujemy:

    • pracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej;
    • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia, po wspólnym ustaleniu miesięcznego celu sprzedażowego (proponowane rozwiązanie to 8 tyś zł przy sprzedaży na poziomie 800 tyś);
    • 100% prowizji leasingowej;
    • Premię za sprzedaż ubezpieczeń;
    • możliwość rozwoju;
    • stabilne zatrudnienie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.