Specjalista ds. Leasingu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Region: dolnośląskie, opolskie, śląskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Rozwijanie sprzedaży we współpracy z Pośrednikami i Dostawcami w podległym regionie.
    • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami firmy.
    • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji leasingowej.
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Zaangażowania w intensywną pracę z ww. Partnerami w terenie
    • Nastawienia na realizację założonych celów sprzedażowych.
    • Komunikatywność i umiejętność  budowania relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi.
    • Zdolności negocjacyjnych i znajomość technik sprzedaży.
    • Systematyczność i umiejętność organizowania swojego czasu pracy.
    • Prawa jazdy kat. B i znajomość obsługi komputera.

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą).
    • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (samochód, laptop, telefon komórkowy), w Gdańsku praca w biurze.
    • Udział w interesujących projektach i konkursach sprzedażowych.
    • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy).
    • Kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych.
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.
    bottom