Specjalista ds. leasingu

GrenkeLeasing sp. z o.o.O firmie

GrenkeLeasing sp. z o.o.

ul. Bitwy Warszawskiej

Warszawa

SPECJALISTA DS. LEASINGU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wniosków oraz umów leasingowych w ramach istniejących procedur i posiadanych uprawnień
  • Ścisła współpraca z działem handlowym pod kątem przygotowywania ofert handlowych oraz wsparcia sprzedaży
  • Utrzymywanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi i klientami firmy
  • Weryfikacje danych w procedowanych wnioskach i uzupełnianie dokumentacji
  • Współpraca z działami serwisującymi sprzedaż w osiąganiu odpowiedniej jakości obsługi klienta
  • Raportowanie prowadzonych działań i ich efektów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w analizie dokumentów finansowych obowiązujących w przedsiębiorstwie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość pakietu Ms Office
  • Dokładność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych relacji z klientami oraz partnerami firmy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, poruszania się w procedurach i wyciągania wniosków z analizy danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
Jesteś zainteresowany? Prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie APLIKUJ na pracuj.pl lub poprzez nasz system zarządzania aplikacjami dostępny na www.grenke.pl w zakładce KARIERA.
W odniesieniu do Państwa aplikacji GRENKLEASING Sp. z o.o. jest zobowiązana przy przetwarzaniu Państwa danych osobowych do przestrzegania art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej także jako: „RODO”), a także powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Firma GRENKE specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego, telekomunikacyjnego oraz gastronomicznego. Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych Partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu. Międzynarodowa firma z 40 letnim doświadczeniem. W Polsce działa od 2003r. w 4 lokalizacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy