Oferta pracy

Specjalista ds. Leasingu

Leasys Polska sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce oraz Leasys Polska sp. z o.o. wchodzące w skład grupy FCA Bank S.p.A. poszukują osoby na stanowisko:

Numer ref.: nr ref.: AKL/2019

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień leasingowych
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • umysł analityczny
  • przygotowanie prezentacji + ewentualne ich prowadzenie
  • znajomość zagadnień AML (mile widziana)
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień leasingowych

Zadania:

  • analiza wniosków kredytowych i leasingowych
  • analiza sprawozdań finansowych klientów korporacyjnych
  • udział w projektach firmowych
  • prawidłowe ewidencjonowanie danych wnioskodawców będących kredytobiorcami i leasingobiorcami; danych finansowych transakcji kredytowych i leasingowych w systemach informatycznych
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji kredytowej i leasingowej przygotowanej przez Dealerów oraz wyjaśnianie nieprawidłowości związanych z w/w dokumentacją
  • aktywacja kontraktów kredytowych i leasingowych w systemie bankowym i leasingowym
  • współpraca z Dealerami

Zaoferujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach systemu szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bogato wyposażone zaplecze socjalne
  • super lokalizację przy Wyścigach Konnych

Klauzula zgody

Udzielam zgody Leasys Polska sp. z o.o, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy