Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Leasingu

BOŚ LEASING - EKO PROFIT S.A.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z obszarem Bankowości Korporacyjnej i obsługa klientów Grup BOŚ;
  • sprzedaż produktów leasingowych i negocjowanie warunków transakcji;
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu, aktywacją umowy oraz obsługą posprzedażową klientów;
  • współpraca z dostawcami środków trwałych;
  • budowa i rozwój własnego portfela poprzez systematyczną akwizycje klientów korporacyjnych;
  • współpraca z klientem vendorowym;

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych i aktywowania umów leasingowych (warunek konieczny);
  • znajomość lokalnych dostawców aktywów trwałych;
  • umiejętność rozpoznania potrzeb biznesowych klientów;
  • wiedza z zakresu finansów i wstępnej analizy finansowej;
  • otwartość na nowe wyzwania oraz wysoka kultura osobista i etyka zawodowa;

To oferujemy

  • możliwość współpracy z klientem korporacyjnym Grupy BOŚ;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie leasingowej, której ambicją jest tworzyć produkty „szyte na miarę” dla klienta korporacyjnego;
  • możliwość współpracy z klientem vendorowym z segmentu OZE;
  • możliwość podnoszenia wiedzy w zakresie finansów i analizy finansowej przedsiębiorstw korporacyjnych poprzez bieżącą współpracę i szkolenia wewnętrzne;
  • opiekę medyczną oraz pakiet socjalny dla osób na umowie o pracę dla osób prowadzących działalność możliwość wykupienia tych benefitów na atrakcyjnych warunkach;
  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

BOŚ LEASING – EKO PROFIT S.A. świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorców i rolników w obszarze leasingu oraz doradztwa finansowego. Oferta BOŚ Leasing - EKO Profit skierowana jest w szczególności do tych, którzy rozwijają swoje projekty inwestycyjne. Oferujemy leasing, całościowy montaż finansowy i doradztwo w całym procesie realizacji inwestycji, łącznie z różnymi opcjami wyjścia z inwestycji. Udało nam się w praktyce zrealizować ideę jednego okienka, w którym obsługiwany jest nasz Klient.

Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Banku Ochrony Środowiska S.A. Właścicielem 100% akcji spółki jest BOŚ S.A.

Specjalista ds. Leasingu, Zielona Góra