Specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG 1a

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w związku z cudzoziemcami przybywającymi do Polski

  • kompletowanie dokumentacji potrzebnej do legalizacji pobytu i pracy dla koreańskich pracowników

  • składanie wniosków na zezwolenie na pobyt i pracę

  • kontrolę nad legalnością pobytu cudzoziemców

  • kontakt z Urzędami

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrze znasz prawo administracyjne, prawo pracy i ustawy o cudzoziemcach

  • znasz procedury związane z legalnością pobytu i zatrudniania cudzoziemców

  • komunikujesz się w języku Angielskim w stopniu bardzo dobrym

  • znajomość języka koreańskiego będzie dodatkowym atutem

  • masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office.

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • jesteś samodzielny, wykazujesz zaangażowanie i inicjatywę w działaniu

  • potrafisz pracować pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

  • mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • duży wybór dań w stołówce pracowniczej – kuchnia tradycyjna i koreańska

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • pakiet relokacyjny – jeśli musisz się przeprowadzić

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy