Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. legalizacji środowiskowej

NetWorkS! Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zgłoszeń w trybie art. 152 ustawy POŚ
  • realizacja przekazywania sprawozdań z pomiarów PEM w trybie art. 122a ust. 2 ustawy POŚ
  • procesowanie opłat skarbowych
  • archiwizacja dokumentów w bazach danych
  • współpraca z urzędami (wydziały ochrony środowiska starostw i urzędów miast)
  • wykonywanie opracowań środowiskowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, sprawne działanie pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa wiedza telekomunikacyjna oraz znajomość programów środowiska CAD (AutoCAD, GStarCAD)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, która od ponad 10 lat stale obsługuje T-Mobile i Orange, a obecnie także szybko rozwija świadczenie usług dla innych klientów na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Umowę o pracę
  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Do wyboru: kartę sportową, kulturalną albo świadczenie urlopowe
  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

NetWorkS! Sp. z o.o.

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile. Oferujemy usługi największym operatorom w kraju, zapewniając im optymalną bazę technologiczną do konkurowania. Wdrażamy innowacyjne technologie i dbamy o efektywność kosztową dla naszych klientów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Naszym pracownikom zapewniamy unikalne możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników w NetWorkS! jest przyznane nam godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref: 10/AD/LBŚ/2023

Specjalista ds. legalizacji środowiskowej, Bydgoszcz