Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. legislacji

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów ze składem kosmetycznym,

  • weryfikacja poprawności składów i opisów na etykiecie produktu,

  • notyfikacja produktów na portalu kosmetycznym,

  • tworzenie rejestrów formuł, próbek,

  • ścisła współpraca z laboratorium wewnętrznym firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu: chemii, kosmetologii, technologii chemicznej, farmacji lub kierunków pokrewnych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • mile widziana znajomość Rozporządzenia kosmetycznego 1223/2009.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do pakietu Zdrowie.

Jeśli nie boisz się pracy z dokumentacją, potrafisz stworzyć i wypełnić formularz a przy tym zwracasz uwagę na poprawność językową – to stanowisko Młodszego specjalisty ds. legislacji czeka na Ciebie

Kogo szukamy: energicznej, sumiennej, kulturalnej osoby do pracy z dokumentacją kosmetyczną

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków

Przewiń do profilu firmy