Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. likwidacji szkód – flota, CFM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie dla naszego Klienta, jednej z wiodących, globalnych i najbardziej prestiżowych grup motoryzacyjnych, posiadającej też swoje spółki finansowe : Leasing, Car Fleet Management (CFM) poszukujemy do pracy w centrali Warszawie Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. SLSZ /06

    Zadania:
    • koordynacja działań dotyczących likwidacji szkód komunikacyjnych,
    • przyjmowanie i rejestracja szkód  komunikacyjnych,
    • prowadzenie likwidacji szkód częściowych, całkowitych i kradzieżowych oraz przywłaszczeń, zgodnie z ustalonymi procesami oraz procedurami,
    • telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań klientów,
    • raportowanie przebiegu likwidacji szkód,
    • optymalizacja procesów obejmujących obszar likwidacji szkód,
    • współpraca z działem sprzedaży w procesie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, w tym wsparcie w negocjacjach z klientami w obszarze likwidacji szkód,
    • współpraca z innymi departamentami grupy.
    Wymagania:
    • ugruntowane doświadczenie w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych najchętniej zdobyte w spółce z sektora CFM ( car fleet management) po stronie ubezpieczyciela, brokera lub funduszu leasingowego,
    • dogłębna wiedza dotycząca rynku ubezpieczeń komunikacyjnych – doświadczenie dotyczące flot będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie we współpracy z klientem,
    • wykształcenie wyższe – preferowane z obszaru ubezpieczeń, ekonomii, zarządzania lub techniczne,
    • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • kreatywność i samodzielność w działaniu,
    • inicjatywa, zaangażowanie w realizowane projekty,
    • umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się,
    • wysoki poziom kultury osobistej,
    • odpowiedzialność, zorientowanie na cel,
    • nastawienie na skuteczne i etyczne działanie.
    Oferujemy:
    • pracę w międzynarodowej korporacji, o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjny pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV)