Specjalista ds. Likwidacji Szkód

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 14.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

    Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

    Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

    Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

    W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków:

    • obsługa procesu likwidacji szkody;
    • prowadzenie korespondencji z klientami zgłaszającymi szkody, również kontakt telefoniczny;
    • prowadzenie korespondencji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, organami ścigania, serwisami naprawczymi, oferentami;
    • zakończenia umów po szkodzie;
    • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w spółce.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie;
    • dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość zagadnień z zakresu leasingu/ pożyczki;
    • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi MS Office (Word, Excel);
    • samodzielna organizacja miejsca pracy.

    Wybranym osobom oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny pakiet socjalny;
    • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.