Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

  • Jaworzno, Katowice, Świętochłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Grupa Pietrzak to prężna firma działająca w branży samochodowej obejmująca takie marki jak Renault, Dacia, Peugeot, Ferrari oraz Maserati. Posiada oddziały w Katowicach, Świętochłowicach, Jaworznie oraz Rybniku. Na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1994 roku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.grupapietrzak.pl.

    Miejsce pracy: Jaworzno, Katowice, Świętochłowice

    Zakres obowiązków:

    • kontakty z klientami biznesowymi i indywidualnymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
    • samodzielne wykonywanie kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych, kontakt z firmami ubezpieczeniowymi, monitoring należności
    • współpraca z warsztatem w zakresie organizowania pracy lakierników i blacharzy
    • dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku likwidacji szkód
    • duża wiedza z zakresu wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych (m.in. programy: Audatex, Eurotax)
    • wiedza techniczna z zakresu prowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych
    • doświadczenie w kontaktach z różnymi ubezpieczycielami i znajomość ich procedur
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • chęć rozwoju osobistego i zawodowego
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    (CV, podanie) klikając w przycisk aplikowania.

    bottom