Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

TOYOTA Jacek KnedlerO firmie

  • Kazimierzowo (pow. elbląski), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta;
  • Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych;
  • Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  • Aktywna sprzedaż dodatkowych usług i części.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych (Audadex);
  • Bardzo dobra znajomość budowy i eksploatacji pojazdów;
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomość wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

Ogłoszenie archiwalne