Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu likwidacji szkód w pojeździe z ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do ustalenia zasadności i wysokości odszkodowania

  • prowadzenie negocjacji ugodowych w sprawie wysokości odszkodowania

  • podejmowanie decyzji w ramach nadanych limitów

  • tworzenie i aktualizacja rezerw szkodowych

  • przeciwdziałanie przestępczości ubezpieczeniowej i eliminowanie wypłat nienależnych odszkodowań

  • rozpatrywanie reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • praktyczna znajomość przepisów prawa z zakresu ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, odpowiedzialności cywilnej oraz ruchu drogowego

  • minimum 2 lata doświadczenia w likwidacji szkód (preferowane doświadczenie

  • w likwidacji szkód komunikacyjnych)

  • komunikatywność, umiejętności negocjacji

  • rzetelność, dokładność i systematyczność w pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z elektroniczną teczką szkodową

To oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego

  • świadczenia socjalne

  • możliwość świadczenia pracy w formie zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” działające na rynku ubezpieczeń od 1992 roku, poszukuje kandydatów na stanowiska specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” działające na rynku ubezpieczeń od 1992 roku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : specjalista ds. technicznej likwidacji szkód w Zespole Likwidatorów Technicznych

Aplikację (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w temacie „Rekrutacja – BLSKO”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.