Oferta pracy

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

"UNEXT" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeśli chcesz mieć wpływ i kształtować rynek ubezpieczeń to ta praca jest dla Ciebie. Wraz z Liderem nowoczesnych ubezpieczeń, który planuje rozpocząć działalność w Polsce, poszukujemy Specjalistów i Ekspertów w dziedzinie likwidacji szkód.

Zakres obowiązków:

  1. Weryfikacja merytoryczna i akceptacja dokumentacji oraz propozycji decyzji przygotowanych przez współpracujące podmioty zewnętrzne;
  2. Samodzielna stacjonarna likwidacja przydzielonych szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń AC i OC PPM (klient indywidualny);
  3. Obsługa reklamacji, regresów oraz bieżąca kooperacja z pracownikami współpracujących podmiotów zewnętrznych (rzeczoznawcy, likwidatorzy, serwisy itd.);
  4. Udział w projektowaniu wewnętrznych procedur oraz rozwiązań informatycznych.

Wymagania:

  1. Minimum 3 lata doświadczenia w likwidacji szkód komunikacyjnych różnych rodzajów w zakładach ubezpieczeń;
  2. Znajomość zasad i procedur likwidacji szkód komunikacyjnych oraz przepisów prawa regulujących te kwestie;
  3. Odpowiedzialne i pozytywne nastawienie do pracy oraz świadomość wymagań i zachowań dotyczących bezpośredniego kontaktu z klientem.

Mile widziane:

  1. Otwartość na zmiany i bieżące kreowanie oraz doskonalenie środowiska i zasad pracy;
  2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  3. Znajomość technologii budowy pojazdów oraz zasad i narzędzi do kosztorysowania napraw pojazdów;
  4. Wykształcenie wyższe techniczne (związane z pojazdami samochodowymi) lub ubezpieczeniowe.

Co oferujemy:

  1. Rozwój zawodowy i możliwość sprawowania funkcji kierowniczych w miarę rozwoju zespołów;
  2. Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  3. Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji, rozwoju osobistego;
  4. Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia;
  5. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy