Ta oferta pracy jest nieaktualna od 287 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
    Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Zapewnienie właściwego, sprawnego przepływu informacji dotyczących likwidacji szkód  pomiędzy warsztatem i klientem.
    • Monitoring napraw blacharsko-lakierniczych samochodów finansowanych i zarządzanych przez firmę.
    • Zapewnienie obsługi dokumentów występujących w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami.
    • Rozliczanie wpływów z lokalnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

    WYMAGANIA:

    • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Podstawowa znajomość budowy pojazdu mechanicznego.
    • Dobra znajomości MS Office.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną.
    • Otwartość na zmiany i dynamikę pracy.
    • Umiejętność zarządzania priorytetami i organizacji pracy.
    • Komunikatywność.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy.
    • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)"