Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie terminowej bieżącej likwidacji szkód w mieniu,

  • bieżąca współpraca z rzeczoznawcami terenowymi i dostawcami kompleksowych usług likwidacji szkód,

  • przygotowywanie akt szkód do sporu sądowego,

  • współpraca z biegłymi,

  • analiza dokumentacji pod kątem prawidłowego szacowania rezerw ubezpieczeniowych,

  • negocjowanie i zawieranie ugód,

  • obsługa komputerowych systemów ewidencji szkód.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: mile widziane techniczne lub ubezpieczeniowe,

  • doświadczenie w obszarze likwidacji szkód majątkowych,

  • znajomość programów do kosztorysowania robót budowlanych na poziomie umożliwiającym wstępną weryfikację kosztorysów ofertowych lub powykonawczych,

  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie ubezpieczeniowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • pakiet medyczny oraz pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne